لطفا منتظر بمانید...
search

درباره دکوپارت

صنایع  دکوپارت پس از شروع فعالیت در زمینه مشاوره، فروش و نصب انواع قفسه  در سال 1378، با ارائه محصولاتی همچون قفسه مشبک یا سهلان، پیشخوان فلزی فروشگاهی، قفسه های پیچ و مهره ای و ویترین های نمایشگاهی شروع به همکاری با شرکت های معتبر داخلی از حمله  ایران خودرو، قطار شهری تهران و حومه (مترو)، واگن سازی پارس، شرکت ونوس شیشه، ایزوگام دلیجان و شرکت آوند همراه بود که آغاز ورود به فعالیت ها صنعتی شد.

صنایع دکو پارت با بیش از 20 سال تجربه، آماده خدمت رسانی در طراحی و نصب انواع قفسه های فروشگاهی و ارائه کننده انواع رگال ها (کرکره ای، شیار دار و…) و فایل ها و طبقات ابزار و پالت های کشویی و غیره می باشد.

صنایع دکوپارت پس از شروع فعالیت در زمینه مشاوره، فروش و نصب انواع قفسه در سال 1378، با ارائه محصولاتی همچون قفسه مشبک یا سهلان، پیشخوان فلزی فروشگاهی، قفسه های پیچ و مهره ای و ویترین های نمایشگاهی شروع به همکاری با شرکت های معتبر داخلی از حمله  ایران خودرو، قطار شهری تهران و حومه (مترو)، واگن سازی پارس، شرکت ونوس شیشه، ایزوگام دلیجان و شرکت آوند همراه بود که آغاز ورود به فعالیت ها صنعتی شد.

با توجه به رشد و توسعه زمینه های فعالیت، به مرور زمان پارتیشن بندی (تک جداره آلومینیومی و دوجداره ام دی اف) نیز به سرعت در کنار دیگر محصولات اضافه شد. برای آشنایی با محصولات ما می توانید به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

 

تاریخچه

پایه گذاری و سنگ بنای این فعالیت توسط حاج آقا نوروزعلی صادقی  با پیشینه بیش از نیم قرن فعالیت اقتصادی در بازار تهران و شهرری بنا شد.

محصولاتی نظیر قفسه های فروشگاهی (سوپرمارکتی) و صنعتی (راک، مزنین، نیم طبقه، بالکن)، انواع مانکن ها، فایل های کشویی، چوبکار، قفسه های آماده و پارتیشن بندی در حال توزیع به سرتاسر کشور می باشد.

امید است با همراهی شما مشتریان عزیز بتوانیم در این راه خدمت گذار شما باشیم.

 

مدیریت مجموعه دکوپارت

عباس صادقی

Story Show Sidebar Hide Sidebar

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url