لطفا منتظر بمانید...
search

درباره دکوپارت با آگاهی و شناخت به ما اعتماد کنید

صنایع دکوپارت با ۲۵ سال تجربه، آماده خدمت‌رسانی در طراحی و نصب انواع قفسه‌های فروشگاهی و ارائه‌کننده انواع رگال‌ها (کرکره‌ای، شیار‌دار و…)، فایل‌ها، طبقات ابزار، پالت‌های کشویی و غیره می‌باشد.

فعالیت‌های صنعتی دکوپارت در مقیاس بزرگ‌تر با همکاری و اجرای سفارش‌های شرکت‌های بزرگ داخلی

تاریخچه

پایه‌گذار و سنگ‌بنای فعالیت‌های فروشگاه دکوپارت در دهه هفتاد توسط حاج آقا نوروزعلی صادقی بنا شد. ایشان با پیشینه و تجربه بیش از نیم قرن فعالیت اقتصادی در بازار تهران و شهرری صنایع دکوپارت را تاسیس کردند. پس از ایشان مدیریت فروشگاه دکوپارت بر عهده آقای عباس صادقی می‌باشد.

صنایع دکوپارت فعالیت خود را در زمینه مشاوره، فروش و نصب انواع قفسه در سال ۱۳۷۸ شروع کرد؛ در ابتدا با ارائه محصولاتی همچون قفسه مشبک یا سهلان، پیشخوان فلزی فروشگاهی، قفسه‌های پیچ و مهره‌ای و ویترین‌های نمایشگاهی توانست وارد بازار شود و در مدت زمان اندک توانست اعتماد شرکت‌های معتبر داخلی از جمله ایران خودرو، قطار شهری تهران و حومه (مترو)، واگن‌سازی پارس، شرکت ونوس شیشه، ایزوگام دلیجان و شرکت آوند را به دست آورد. و بدین صورت ادامه فعالیت‌های صنعتی دکوپارت در مقیاس بزرگ‌تر با همکاری و اجرای سفارش‌های شرکت‌های بزرگ داخلی آغاز شد.

با توجه به رشد و توسعه زمینه‌های فعالیت، ارائه محصولات دیگر مانند پارتیشن‌بندی (تک‌جداره آلومینیومی و دوجداره ام‌دی‌اف) به سرعت به خدمات قبلی دکوپارت اضافه شد. امروز محصولاتی نظیر قفسه‌های فروشگاهی (سوپرمارکتی) و صنعتی (راک، مزنین، نیم‌طبقه و بالکن)، انواع مانکن‌ها، فایل‌های کشویی، چوبکار، قفسه‌های آماده و پارتیشن‌بندی در حال توزیع به سرتاسر کشور می‌باشد. برای آشنایی با محصولات متنوع و مدرن دکوپارت می‌توانید به صفحه محصولات ما مراجعه کنید.

امید است با همراهی شما مشتریان عزیز بتوانیم در این راه خدمتگذار شما باشیم.

 

مدیریت مجموعه دکوپارت

عباس صادقی

Story Show Sidebar Hide Sidebar

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url